preloader

Asansör Revizyonu

Asansör Revizyonu

Asansör Revizyonu - Modernizasyonu

Bir asansörün ortalama ekonomik ömrü yaklaşık 20 yıldır. Daha eski bir asansör muhtemelen çalışmaya devam edecektir, ancak modernizasyon (veya yenileme) gerçekte, asansöre sahip olma ve çalıştırma maliyetini düşürecek ve çalışma süresini artıracaktır.

Modernize edilmiş ( Asansör Revizyonu ) asansör ürünlerimiz için, 20 yıllık sorunsuz bir hizmete ulaşmak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz. Yalnızca önde gelen asansör yedek parça üreticilerinin parçalarını kullanıyoruz.

Asansörünüzün tekrar mükemmel çalışır durumda olmasını sağlamak için sıkı testler yapıyoruz. Bu yüzden asansörünüzü değiştirmek yerine yenilemeyi düşünebilirsiniz.

Eğer Asansör modernizasyonu, revizyonu yaptırmak isterseniz Ader Asansör bilgi hattını 0212 653 06 65 arayabilirsiniz.

Asansör Revizyon Uygulamaları

Bütün elektronik ve mekanik ürünler gibi asansörlerin de bir ömrü vardır. Kullanım ömrünü tamamlayan asansörlerin yenileriyle değiştirilmesi gerekir. Asansör Revizyon işlemi adını verdiğimiz bu uygulamayla asansörleriniz en son yayınlanan yöneltmelilere uygun olarak modernize edilir. Standartlar çerçevesinde güncellemeler yapılır. Revizyon işlemi sonrasında asansörleriniz daha güvenli hale gelir ve daha yüksek performansla çalışmaya devam eder.

Asansör Revizyon işlemi yaptırmanın temel amacı güvenlik ve emniyeti arttırmaktır. Revizyon yapılan asansörlerde güncel standartla yakalanırken risk olasılıkları da azaltılmış olur. Firma olarak asansör revizyon uygulamalarına büyük önem veriyor, düzenli olarak can ve mal güvenliği için revizyon işlemlerinin yapılması gerektiğini düşünüyoruz.

Asansör Revizyonu ve Güvenlik Seviyesi

Asansörlerin temel işlevi ağırlık taşımaktır. Bu, insan olduğu gibi eşya da olabilir. Kullanım türüne ve yerine göre değişse de temel mantalite değişmez. Zaman içinde yıpranan asansörler tehlike arz etmeye başlarlar ve doğrudan insan sağlığı için risk oluştururlar. Güvenlik açısından tehlikeli olurlar.

Kullanım ömrünü tamamlayan veya aşınan asansörler sadece güvenlik açısından değil görsellik açısından da rahatsız edici bir hal alırlar. Yapıların, binaların prestijini, fiyatını, cazibesini düşürürler. Bütün bu sebeplerden ötürü asansörlerde kullanılan bütün akşamların kalitesini korumak, binaların değer kaybetmesini önlemek için Asansör Revizyon işlemlerinin yapılması gereklidir. Uzman bir ekip tarafından yapılacak revizyon ile daha modern, daha konforlu ve daha güvenli bir kullanım deneyimi yaşanabilir.

Asansör Revizyon İşleminin Avantajları

Asansör Revizyon işlemleri kullanıcılar açısından pek çok avantajı beraberinde getirir. Güvenlik standartları arttırılarak asansörler çok daha güvenli şekilde kullanılmaya devam eder. Yeni ürünlerin piyasaya çıkması sayesinde revizyon sonrası çok daha estetik bir görünüm elde edilebileceği gibi daha işlevsel, daha fonksiyonel asansörlere sahip olunur. Daha az enerjiyle daha yüksek verim sağlanacağı için enerji sarfiyatı sayesinde faturalarınız düşer.

Firmamız her türlü bakım, onarım, montaj hizmetleri yanında Asansör Revizyon hizmetini de başarıyla yerine getirmektedir. Revizyon işlemi ile asansörlerinizin kullanım ömrü uzatılmakta, daha güvenli bir ortamda daha yüksek veril alabilmeniz sağlanmaktadır. Titiz işlemlerimiz sonunda yüksek başarı elde edilmektedir.