preloader

Asansör Arıza

Asansör Arıza

Asansör Arıza

Ader Asansör müşteri hizmetleri merkezi, yılın 365 günü 24 saat aranmaya hazırdır. Herhangi bir sorunun hızlı ve akıllıca düzeltilmesini sağlayan yalnızca asansör arızası tecrübesi olanlar tarafından işletilmektedir.

Deneyimli bir asansör teknisyeni, asansör arızalarınızı aktif olarak arayacak ve bakım ziyaretleri sırasında sürekli onarım çalışmaları ve iyileştirmeler yapacaktır. Asansör servisine yönelik bu önleyici yaklaşım, büyük onarımları ve asansör parçalarının değiştirilmesini önleyen, bütçenizde tasarruf etmenizi sağlayacaktır .

Mobil müdahale ekiplerimiz, asansör sorunlarınızın hızlı ve verimli bir şekilde düzeltilmesini sağlamak 7/24 hizmetinizdedir ve yeniden yapılanma, değiştirme veya modernizasyon hizmetlerinin sizin durumunuza uygun olup olmadığını belirlemek için gerekli deneyime sahiptir.

Asansör arızası için hemen AD-ER Asansör müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Asansör Arıza Giderme Hizmeti

Asansörler mekanik ve elektronik parçalardan oluştuğu gibi sürekli olarak sürtünme ile hareket ettiklerinden dolayı zaman zaman arıza durumları vermektedirler. Özellikle de insan trafiğinin yoğun olduğu mekânlarda asansör arıza verme durumu kişileri zora sokmakta ve zaman konusunda sıkıntı yaşatmaktadır bu konuda sizlere profesyonel destek sunacak firmamızdan destek almak için, arıza hattımızı arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz ve asansörünüzün servis kodunu söylemeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz arızanın en hızlı süre içerisinde çözüme ulaşması için en kısa sürede adresinizde olacak ve uygun ekipman ile tamir işlemini gerçekleştirecektir.

Asansör Arıza Ekipleri

Asansör arıza işlemlerinde genellikle bina yöneticileri ile birlikte işi yürütmekteyiz. Ekiplerimiz gerekli olan tamir işlemini yaparken, bina yöneticisinin de bilgisi dâhilinde işlemler yapılmaktadır. Aynı zamanda bina yöneticileri ile yaptığımız eğitimler ile de arızaların çözümlerine pozitif etkisi olduğunu da görmüş bulunuyoruz. Arıza çözümleri için bu uygulamaların oluşması adına firmamızdan destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz asansörünüzde var olan arızanın nedeni ile ilgili kapsamlı ve nedenli bilgiyi sizlere açıklayacaktır. Bunun sonucun da bina yöneticileri de bu konuda hakkında bilgi sahibi olarak, yanlış kullanımdan dolayı olan durumları bina sakinlerine bildirerek daha bilinçli bir kullanım sağlayacaktır. Ekiplerimiz arıza nedeni ile bilgi verdikten sonra gerekli olan yedek parça vb. ekipman ile birlikte arızanızı kalıcı olarak giderecektir.

Profesyonel Asansör Arıza ve Bakımı Hizmeti

Asansör konusunda yetkili ve profesyonel bir firma olarak geniş bir servis ağımız bulunmaktadır. Günden güne daha da ileriye taşıdığımız firma sistemlerimiz ile kaliteden şaşmadan hareket ediyoruz. Firmamızda sizlere asansör tamiri, asansör arıza, asansör bakımı ve asansör yedek parçaları hakkında detaylı bilgi sağlıyoruz. Ekiplerimiz alanlarında göstermiş olduğu güçlü bilgileri, geçmiş işlerindeki başarıları ile birleştirerek siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliği için en kaliteli ve en güvenli asansör hizmetini sunacaktır. Sizde firmamızdan kaliteli hizmet alma ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçerek asansörünüz için en profesyonel desteği alabilirsiniz. Gerekirse referanslarımız ile de irtibata geçebilirsiniz.

ASANSÖR SERVİSİ İÇİN BUGÜN ARAYIN!

Asansör onarımını planlayın veya ekibimizden 7/24 acil yardım alın. 0212 653 06 65 numaralı telefonu arayın.