preloader

Asansör Bakımı

Asansör Bakımı ve Onarımı

Asansör Bakımı ve Onarımı

Asansörünüzün rutin bir bakıma mı ihtiyacı var? doğru yere geldiniz. Asansör bakımında, asansör bakımı sözleşmelerini özel olarak ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz. Aylık bakım mı, üç aylık bakım mı yoksa yıllık bakım mı istiyorsunuz? Hepsini yapabiliriz. Asansörünüzün içindeki acil telefonu izlememiz mi gerekiyor? Bunu da sizin için yapabiliriz. Özel gereksinimlerinizin neler olduğunu tartışmak için bizimle iletişime geçin; bunları karşılayan bir sözleşme yapalım.

Asansörünüz için neyin daha iyi olacağını ve yeni bir sözleşme oluşturmak için hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğini görüşmek için sözleşmenizin bitiminden önce sizinle iletişime geçeceğiz. . Asansör bakımı randevularınız sırasında onarılması gereken bir asansör arızası bulursak, tamamlamadan önce size asansör onarımın tahmini bir fiyatını vereceğiz. Size danışmadan asla tamir etmeyip size bir fatura göndermeyeceğiz. İlerlemenin nasıl devam edeceğine dair bilinçli bir karar verebilmek için elinizde bilgi bulunması gerektiğine inanıyoruz. .

Hem can hem de mal güvenliği açısından, asansörlerin tüm fonksiyonlarının eksiksiz bir şekilde çalışması gerekir. Bu nedenle de hem bileşenlerinin hem de fonksiyonlarının bakımları talimatlara uygun olarak yapılmalıdır. Bizler de asansör bakımı konusunda hizmet veren firma olarak en kaliteli ve komplike hizmeti sizlere sunuyoruz. Garantisi bitmiş olan asansörlerinizi artık monte eden firma yapmayacağı için yetkili olarak bizlerden destek alabilirsiniz. Asansör tamiri, bakımı, monte edilmesi konusunda yılların verdiği deneyime sahip bir firma olarak en uygun ekip ve ekipman ile birlikte en kısa sürede, profesyonel bakım hizmetini sağlıyoruz.

Asansör Bakımının Önemi

Bizlerden asansör bakımı hakkında hizmet almak için bina sorumlunuz ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Servisimiz ile yapacağınız servis hizmetleri sözleşmesine bağlı kalan ekiplerimiz her ay binanıza gelerek asansörün bakımını programa bağlı kalarak değiştirecektir. Sürekli kullanılan ve yük taşıyan bir sistem olan asansörlerin her ay kontrol edilmesi can ve mal güvenliği açısından en uygun olanıdır. Özellikle de mekanik ve elektronik parçalardan oluştuğu için ve kullanım anında sürtünerek hareket ettiği için genel anlamda aylık düzenli bakımlarının yaptırılması gerekir. Firma olarak asansörünüz için yıllık bir kere de teknik analiz yaptırmanızı önermekteyiz. Hem bakım hem de teknik analiz hizmetini bizlerle yapacağınız sözleşme içerisinde sizlere sunuyoruz. Bu sayede asansörünüzün garantisiz uzun sürecek ve güvenli bir kullanım sağlayacaktır.

Asansör Bakımı Yapan Firmalar

Unutmayın ki, asansörünüzü monte eden firma bizler isek, sözleşme gereği asansör bakımı ve onarım hizmetlerinden de bizler sorumlu olmaktayız. Asansörünüzün fonksiyonlarının ve bileşenlerinin güvenlik açısından uygun olup olmadığına dair bakımları yaparak, asansörünüze kullanılabilir belgesi veriyoruz. Asansörünüzün garanti süresi bitmişse eğer bakımı ve tamiri işlemleri konusunda da size bu işte uzun yıllardır hizmet veren ekiplerimizi arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip eden ekiplerimiz, en son çıkan ekipmanlara da en kısa sürede sahip olarak asansörünüzün bakımı konusunda hem profesyonel hizmet sunacak hem de en kısa sürede bakım işlemini tamamlayarak asansörünüzü kullanıma açacaktır.